Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Üye olmak ücretsiz mi?

Evet, hem kolay hem de ücretsiz! Bunun için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve seçeceğiniz şifrenizi girmeniz yeterli.

Sayfalarımızda göreceğiniz "Üye Olmak İçin Tıklayınız'a tıklayarak çıkacak kısa formu doldurarak anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

 

Neden üye olmalıyım? Üyelik Avantajları neler?

Kimyahane.com üyelik bilgi formuna irtibat, teslimat vs bilgilerini sadece bir kez girerek, ileride yapacağınız alışverişlerde sadece e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, daha hızlı ve rahat alışveriş edebilirsiniz. İsim, soyad, adres vs bilgilerinizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmaz. Kimyahane.com yüksek güvenlik standartlarında sakladığı bu bilgileri sisteme girdi?inizde hatırlar. Siz sadece seçtiğiniz ürünleri size ait alışveriş sepetinize ekler ve hızlı bir ekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Kimyahane.com'a üye olarak sadece üyelere sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek ortak kampanyalardan, promosyonlardan ilk siz haberdar olur ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 

Üye girişini nasıl yaparım?

Üye girişi yaparak sisteme girebilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Sayfalarımızda göreceğiniz Üye Olmak İçin Tıklayınız'a tıklayarak çıkacak kısa formu doldurarak anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Eğer daha önce üye olmuşsanız, Kimyahane.com'u ziyaret ettiğinizde Üye Giriş alanına e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, sistemimizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Şifrenizi unutmuşsanız, Üye Giriş Alanı'nda Şifremi Unuttum'a tıklayarak kendinize şifrenizi tekrar hatırlattırabilirsiniz.

 

Üye olursam sizden sık sık e-posta alır mıyım?

Kimyahane.com ortalama haftada bir yeni fırsatları sunduğu tanıtım e-postalarını üyelerine yollamaktadır. Ancak bu hizmetimizden yararlanmak istemeyen üyelerimiz arzu ettikleri taktirde üyelikten çıkmadan, e-posta listemizden çıkarak bu e-postaların kendilerine yollanmasını durdurabilirler. Bizden tanıtım e-postaları almak istemediğinize dair bir e-postayı bize yollayarak bunu sağlayabilirsiniz.

 

Üyelikten nasıl çıkabilirim?

Kimyahane.com üyeliği size birçok avantaj sunarken, hiçbir yükümlülük getirmiyor. Yine de üyeliğinizi silmek istediğiniz zaman, info@kimyahane.com adresine bir e-posta atarak, pasif hale getirebilirsiniz.

 

Üye Bilgilerimi nasıl girerim?

Üye olduktan sonra Hesabım sayfasından kendinizle ilgili daha detaylı bilgileri doldurabilirsiniz. Bilgilerinizin değişmesi aynı sayfada bilgileri değiştirebilirsiniz. . Bu size, size-özel ve daha etkin hizmet vermemizi sağlayacaktır.

 

Şifremi unutursam ne yapmam lazım?

Şifrenizi unuttuğunuz taktirde, Üyelik Girişi sayfasındaki şifremi Unuttum butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde, şifreniz e-posta adresinizi anında gönderilir.

 

Şifremi nasıl değiştiririm?

Şifrenizi değiştirmek için Hesabım sayfasına girerek buradaki Şifremi Değiştir butonuna tıklamanız yeterli. Gelen sayfada eski ve yeni şifrelerinizi yazarak "Gönder" butonuna tıkladığınız takdirde değişiklik gerçekleşmiş olacaktır.

 

Üye olduğum e-posta adresi geçerliliğini yitirmişse ne yapmalıyım?

Durumu açıklayan bir e-postayı info@kimyahane.com adresine yeni e-posta adresinizle beraber gönderdiğinizde, gerekli değişiklik tarafımızdan acilen yapılacaktır.

 

Üye olmadan bilgi okuyabilir miyim?

Kimyahane.com'a üye olmadan alışveriş yapmanız mümkün değildir. Ücretsiz Kimyahane.com üyeliğinin sayısız Üyelik Avantajlarına göz attınız mı?

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 54.234.191.202