Çağ Kimya Kurumsal Üye
Çağ Kimya
www.cagkimya.com
info@cagkimya.com
Kuzguncuk Mah. İcadiye Cad. Simitçi Tahir Sk. No:4 34674 Üsküdar / İstanbul / Turkey Istanbul
02163910191
Çağ Kimya

Çağ Kimya, Türk kimya sektörüne güvenilir, kaliteli ve sürekli hizmet verebilmek amacıyla 1986’da İstanbul’da kurulmuştur. Müşteri odaklı politikası ve disiplinli çalışma prensibiyle kısa sürede pazarın gereksinimlerine karşılık vererek bulunduğu bölgede hızla artan kimyasal hammadde talebinin karşılanmasına katkı sağlamış ve sektörde söz sahibi bir firma haline gelmiştir.

Tecrübeli yönetici ve mühendislerden oluşan ekibiyle dış kaynak bağlantılarını sürekli güçlendirip arttıran Çağ Kimya, uluslararası ticaretin etik kurallarına gerekli önemi vererek güvenilir bir isim olmuştur. Finansal gücü, prestijli ortaklıkları, profesyonel ekibiyle farklı sektörlerdeki üreticilerin ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerinin memnuniyeti, Çağ Kimya’nın özverili ve disiplinli çalışmalarının en büyük motivasyon kaynağıdır.

Çağatay Grup bünyesinde yer alan Çağ Kimya global pazarlarda aktif faaliyet göstererek, müşterilerinin kimyasal hammadde taleplerine göre çeşitli kaynaklar sağlamaktadır. Dünya piyasalarından temin ettiği birçok kimyasal üründe Türkiye piyasasının en büyük tedarikçilerinden biri konumundadır.

Çağ Kimya, kimya endüstrisinde dünyanın önde gelen üretici ve dağıtıcılarının mümessilliklerini gururla sürdürmektedir. Sektörün dinamizmine ve artan küresel rekabete daha iyi uyum sağlamak amacıyla genç, yenilikçi, dinamik kadrosuyla ve yeni müşterileriyle daha hızlı büyümeyi hedeflemektedir.

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 3.236.239.91