Albar Kimya Kurumsal Üye
Albar Kimya
www.albarkimya.com
albar@albarkimya.com
Sanayi Mah. Latife Sk. No:5 İzmit/KOCAELİ Adana
02623351107
Albar Kimya

“Geleceğe Yatırım Yapıyoruz”
Temelleri 1988 yılında, Mehmet Albar ve Metin Albar tarafından atılan ALBAR KİMYA, küreselleşme, uluslararası rekabet ve dünya ekonomisindeki entegrasyon süreci sonunda kimya sektörüne odaklanmıştır. Kimya bizler için hissetmektir, yaşamaktır, bellektir, bilincin anahtarıdır… Kimya’ya adanmış bir yaşam, nesilden nesile aktarılan bir mirastır kimya… “Kimyanızı tamamlıyoruz!” diyerek çıktığımız bu yolda 30 yılı aşkın süredir kimya deneyimine sahip ALBAR KİMYA, kimyadan aldığı ilham ve referanslarla, geçmiş deneyimini bugünün bilgisiyle harmanlayıp geleceği hedefleyerek, son teknoloji entegre tesisiyle, yüksek standartlara uygun kalitede, çevresiyle uyumlu, yerel ve uluslararası vizyonla, insan odaklı ve toplumsal değerleri gözeterek, sonuç odaklı, sürdürülebilir bakış açısıyla hizmet veriyoruz.
“Yenilik Genlerimizde Var”
İtibar ve sadakat değerlerini kuşaklardır ilke olarak benimseyen ALBAR KİMYA, büyüyen iş hacmine cevap verebilmek amacıyla 2 farklı deposuyla Kocaeli/İzmit bölgesinde yer almaktadır. Elliyi aşkın personel sayımız ile müşteri odaklı yaklaşımımız ve kalite yönetimimiz doğrultusunda tüm süreçleri sürekli iyileştiriyoruz. 30 yılı aşan tecrübemiz sayesinde merkezimiz sürekli olarak yeni ürün, teknoloji ve süreçler geliştirir. Bizi iş ortağı olarak tercih eden müşterilerimizle beraber büyüyor; onlara yenilikçi, doğru ve özel çözümler sunuyoruz.
“Değişmeyen Değerlerimiz”
ALBAR KİMYA olarak yaptığımız her işte en iyisini yapmaya çalışıyor ve değerlerimizden ödün vermiyoruz. ALBAR KİMYA olarak benimsediğimiz bazı değerler iş sağlığı, güvenliği ve çevre, müşteri odaklılık, sonuç odaklılık, etik değerlere bağlılık, açık fikirlilik, küresel iş birliği ve dayanışma kültürü, sürekli gelişim.
“Gelişen Ürün Portföyümüz”
Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla genişleyen ve yenilenen 15 bine yakın ürün portföyümüz fabrikaların ve tesislerin nerdeyse bütün ihtiyacını karşılamaktadır. Bunların bazıları;
o    Laboratuvar Kimyasalları,
o    Laboratuvar Cihazları,
o    Laboratuvar Sarf Malzemeleri,
o    Genel Hammadde Kimyasalları,
o    Su Şartlandırma Kimyasalları,
o    Proses Kontrol Ekipmanları,
o    Servis Desteği ve Cihaz Eğitimi ve
o    Anahtar Teslim Laboratuvar Kurulumları
konularında uzman ve profesyonel kadrosu ile hem ithal hem de yerli olmak üzere birçok farklı marka seçeneklerimiz ile müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.
“Kalite İhtiyaçtır”
ALBAR KİMYA ISO 9001:2015 ve OHSAS 18001 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren ve geliştiren, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmektir. Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Sunduğumuz laboratuvar çözümleriyle müşterilerimizin kalitesine katkıda bulunmak temel amacımızdır.
Bu anlamda kalite politikamız; Müşteri istek ve beklentilerinin,
o    Zamanında
o    Güvenilir kalitede
o    Kalite ile orantılı fiyatlarla
o    Sürekli
olarak karşılamaktır.

ALBAR KİMYA olarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasını, proses yaklaşımı ve risk temelli düşünmeyi, kalite hedeflerine ulaşmayı, iyileştirmeye teşvik etmeyi, çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmayı kabul ve taahhüt ederiz.

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 3.236.239.91