Akgül Kolonya Itriyat Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurumsal Üye
Akgül Kolonya Itriyat Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.
www.akgulkimya.com.tr
info@akgulkimya.com.tr
Porsuk Bulvarı No: 5 / Eskişehir Eskisehir
02222322449
Akgül Kolonya Itriyat Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

1954 yılında zamanın kısıtlı olanakları ile ESKİŞEHİR de ufak bir imalathane kurularak kolonyacılık sektöründe imalata başlanmıştır. Zamanın imkan ve olanakları ile ürün grubunu geliştirmek adına gelen istek ve taleplere cevap verebilmek  için bugünkü tesislerine yatırım yapılmıştır. Firmanın ürün yelpazesinde Kolonya, Parfüm ve çeşitli kozmetik ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerini, yurtiçinde oluşturduğu bayi ağı ile ve kendi bünyesinde oluşturduğu pazarlama ağı ile pazarlamaktadır. Almanya, İngiltere, Belçika gibi çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır.  Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir.  Kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmektedir .

Akgül Kimya.’nin başarısındaki temel faktör; müşterilerine orijinal ,özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.

Türkiye’nin çeşitli illerinden tarafımıza ulaşan bayilik talepleri değerlendirilirken her ay onbinlerce müşterimizi AKGÜL kalitesi ile tanıştırıyoruz. Bu çerçevede sizler ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz: Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en yüksek iş performansını sunan,sistemini sürekli geliştiren, gelişmeleri izleyen değil bir fiil yanında olan, güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel vizyonumuzdur.

İlkelerimiz: Çalışanlar ve müşteriler ile karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük ise sırtımızı dayadığımız ilkelerimiz arasında.

Kalite Politikamız: Kalite bir yatırımdır ve biz bunun bilincindeyiz. Etkin takip ve kontrol sistemlerimiz ile yüksek verimlilik sağlayarak; işlerimizde minimum hata ve optimum sürati hedefliyoruz. Kalite güvencemizi, müşterilerimizin beğeni ve güvenini sürekli kılarak pekiştirmekteyiz.

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 3.236.239.91